Nové meracie zariadenia pre seno / siláž / slamu a obilie

Nové meracie zariadenia pre seno / siláž / slamu a obilie.

Pri profesionálnom obchodovaní so slamou a pri skladovaní sena zohráva rozhodujúcu úlohu obsah vlhkosti. Presná hodnota poskytuje potrebný základ pre stanovenie kvality a pre skladovanie. Pre nadchádzajúcu zberovú sezónu ponúka spoločnosť CLAAS prepracovanú ponuku meracích prístrojov.

Presné hodnoty pomocou automatickej kompenzácie hustoty

Výnimočnou novinkou v ponuke je merač vlhkosti pre seno, siláž a slamu s automatickou kompenzáciou hustoty. Má snímač tlaku na sonde. Pri zapichnutí sondy do balíka sa automaticky určí hustota balíka. Prístroj započíta zistenú hodnotu priamo do  kapacitného merania, výsledok sa vypočítava podľa hustoty balíka. Zruší sa manuálny a často nepresný vstup hustoty balíka ako korekčného faktora.

 

Veľké úložisko a jednoduchá aktualizácia

Integrovaná pamäť ponúka miesto celkovo až pre 1000 nameraných hodnôt. Port USB umožňuje jednoduché sťahovanie hodnôt, ako aj aktualizáciu softvéru. Protišmyková gumená rukoväť a odolná sonda zabezpečujú dlhodobé používanie aj pri balíkoch s vysokou hustotou.
Vďaka tomuto vybaveniu je nový merač vlhkosti vhodný pre profesionálne použitie, najmä pri obchodovaní s slamou a senom, ako aj pri profesionálnom lisovaní.
Okrem meracích prístrojov pre seno, siláž a slamu ponúkajú obchodní partneri spoločnosti CLAAS rôzne verzie meračov na pomleté aj celé zrná.


AGROTIM spol. s r. o.

Komárovská 138
Zemplínska Nová Ves - Zemplínsky Klečenov 076 16

Tel.: 056/ 679 86 20
Tel./Fax: 056/ 679 86 88
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Copyright © 2018 AGROTIM spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.