CLAAS rozširuje sortiment produktov o fóliu COATEX

So zavedením nového viazania do siete a fólie v rodine lisov ROLLANT 400 Uniwrap, uvádza teraz CLAAS na trh aj zodpovedajúce fólie Coatex.

Menej fólie, ľahšia likvidácia.

V prípade viazania do fólie neexistujú žiadne rozdiely v pracovnom procese s výnimkou viazacieho materiálu v porovnaní s bežným viazaním do siete. Akonáhle balík dosiahne požadovanú veľkosť v balíkovacej komore, je aicky zviazaný až ôsmymi vrstvami fólie COATEX. Na rozdiel od siete, fóliové vrstvy vyčnievajú niekoľko centimetrov za bočné hrany balíka. Počas následného navíjania balíka na navíjacom stole môžu byť ušetrené vrstvy fólie, pričom hrany balíka sú napriek tomu optimálne chránené. Pri otvorení balíkov balených vo fólii COATEX sa eliminuje únavné oddeľovanie sieťoviny a fólie. Manipulácia a správna likvidácia obalu balíkov je tým uľahčená.

Stabilný tvar, vyššia kvalita siláže.

Pri praktickom používaní sa COATEX vyznačuje vysokou spoľahlivosťou počas procesu viazania. Vysoko zhutnené balíky zostávajú oveľa rozmerovo stabilnejšie. To ponúka výhody počas prepravy a skladovania. Vďaka rýchlemu a lepšiemu uzavretiu vzduchu je zaručený optimálny silážny proces s najvyššou kvalitou krmiva.

Správny produkt pre každý lis.

CLAAS COATEX je k dispozícii v dvoch verziách. Šírka fólie je 1400 mm, aby bezpečne obklopila okraje. V závislosti od lisu a spôsobu použitia (napr. senáž v porovnaní s mokrou silážou), sa môže vybrať medzi filmom s hrúbkou 20my (dĺžka 1.750 m) alebo 17my (dĺžka 2.000 m).
Okrem toho spoločnosť CLAAS ponúka siete osvedčeného sortimentu ROLLATEX, ako aj baliace fólie WRAPEX.


AGROTIM spol. s r. o.

Komárovská 138
Zemplínska Nová Ves - Zemplínsky Klečenov 076 16

Tel.: 056/ 679 86 20
Tel./Fax: 056/ 679 86 88
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Copyright © 2018 AGROTIM spol. s r.o. Všetky práva vyhradené.